15 maart 2022 - 17:30
Bijeenkomst ‘Het andere gesprek’
RegiozorgNU nodigt je graag uit voor een inspirerende bijeenkomst op 15 maart 2022 over ‘Het andere gesprek’. Vanaf 17.30 uur ben je van harte welkom. Voor een lichte maaltijd wordt gezorgd.
De bedoeling
Na een inleiding over ‘de zorg terug naar de bedoeling brengen’ door Wouter Hart, auteur van het boek “Verdraaide Organisaties”, neemt huisarts Karolien van den Brekel van Julius Gezondheidscentrum Leidsche Rijn je mee in het werken met de tools voor positieve gezondheid/persoonsgerichte zorg. Wil je alvast een voorproefje van de lezing van Karolien? Luister dan naar deze OERsterk podcast of dit interview met Karolien op BNR nieuwsradio.
Het andere gesprek
Veel van de klachten die worden besproken in de spreekkamer hebben geen medische oorzaak. Toch wil je als zorgverlener het probleem vaak wel oplossen. Dat is immers waar je voor bent opgeleid. Door een ander gesprek met de patiënten te voeren, het gesprek van positieve gezondheid, leer je om mensen te coachen naar een betere gezondheid.
Karolien nodigt je uit om Het Andere Gesprek (vaker) te voeren. Het gesprek waarbij de mens centraal staat. In gesprek met patiënten wordt breder geïnventariseerd wat voor de patiënt belangrijk is. Soms kan een oplossing liggen binnen het sociaal domein. De verbinding met welzijn, sport, cultuur is belangrijk hierin. In groepjes kijken we naar voorbeelden en inventariseren we wat er in onze regio al is.
Programma
- 17.30 – 18.00 uur – Ontvangst met lichte maaltijd
- 18.00 – 18.45 uur – Terug naar de bedoeling, Wouter Hart, Auteur van het boek “Verdraaide Organisaties”
- 18.45 – 19.30 uur – Het Andere Gesprek, Karolien van den Brekel, huisarts
- 19.30 – 20.10 uur – Wat is er in de wijken?
- 20.10 – 20.15 uur – Terugkoppeling en einde
Accreditatie
Voor deze scholing is accreditatie aangevraagd voor huisartsen en praktijkondersteuners.
Doelgroep
Huisartsen en praktijkondersteuners. (Para)medici die deel uitmaken van het chronische team zijn ook van harte welkom.
Locatie
Deze bijeenkomst vindt plaats bij Carlton President, Floraweg 25 in Utrecht.
Kosten
Voor de aangesloten leden uit de regio worden de kosten voor deze bijeenkomst door RegiozorgNU vergoed.
Aanmelden
Je kunt je aanmelden via onderstaand aanmeldingsformulier.
Geen velden gevonden.