Onze organisatie

We bestaan sinds 2020 en komen voort uit een organisatie van huisartsen in de regio Noordwest-Utrecht. Die huisartsen werkten al samen binnen KetenzorgNU om de zorg voor een aantal chronisch zieke patiënten beter te organiseren. En nu gaan wij als RegiozorgNU nog een stap verder.

Waar wij voor gaan: goede en betaalbare zorg, dicht in de buurt, met alle mogelijkheden voor patiënten om de eigen zorg goed te regelen.

Wij zijn overigens niet de enige regio in Nederland met zo’n zorgorganisatie. In ons land vindt u zo’n 100 vergelijkbare regionale zorgorganisaties. Allemaal helpen ze zorgverleners beter samen te werken.

Bekijk hier ons laatste jaarverslag.

Ons team

Helga Koelemij

interim directeur

h.koelemij@regiozorgnu.nl

Marian Verkerk

kwaliteitsmanager

m.verkerk@regiozorgnu.nl

Natasja Koop

directie assistent

n.koop@regiozorgnu.nl

Bochra Zaitar

financieel administrateur

b.zaitar@regiozorgnu.nl

Daphne Woortman

communicatie

d.woortman@regiozorgnu.nl

Monique Bakker

praktijkconsulent

m.bakker@regiozorgnu.nl

Chellie Heijmans

praktijkconsulent

c.heijmans@regiozorgnu.nl

Onze raad van commissarissen

In ons organisatiemodel hebben we gekozen voor een raad van commissarissen als professioneel toezichthouder. Zij zijn op verschillende niveaus actief: als toezichthouder, werkgever, adviseur, team en als verantwoordelijke voor de bv RegiozorgNU.

Sieb Hagoort

Voorzitter

Joop Raams

Commissaris