Wij streven naar kwalitatief hoogwaardige en betaalbare zorg, dichtbij de patiënt en met optimale mogelijkheden voor eigen regie en verantwoordelijkheid. Dit doen wij door de zorgverleners te faciliteren en door de patiënt centraal te stellen. We focussen daarbij niet alleen op ziekte en zorg maar ook op gezondheid en gedrag.

We hebben onze organisatie zo ingericht dat we praktijken effectief kunnen ondersteunen. We staan je graag te woord.

Sam Siemssen

algemeen directeur

s.siemssen@regiozorgnu.nl

Kristel van Asselt

medisch directeur

k.vanasselt@regiozorgnu.nl

Elvira Boom

directiesecretaresse

e.boom@regiozorgnu.nl

Emma Smeets

bestuurssecretaris

e.smeets@regiozorgnu.nl

Marian Verkerk

programmaleider chronische zorg

m.verkerk@regiozorgnu.nl

Ella Benedictus

programmaleider zorgvernieuwing

e.benedictus@regiozorgnu.nl

Stéphanie de Swart

programmaleider zorgvernieuwing GGZ en jeugd

s.deswart@regiozorgnu.nl

Danita van der Linden

projectleider GLI

d.vanderlinden@regiozorgnu.nl

Tesse Zwijnenburg

junior projectleider

t.zwijnenburg@regiozorgnu.nl

Monique Bakker

praktijkconsulent

m.bakker@regiozorgnu.nl

Chellie Heijmans

praktijkconsulent

c.heijmans@regiozorgnu.nl

Daphne Woortman

coördinator scholing

d.woortman@regiozorgnu.nl

Glenn Dijkers

manager Finance & Control

g.dijkers@spoedzorgnu.nl

Mounir Lemouh

assistent controller

m.lemouh@spoedzorgnu.nl

Bochra Zaitar

financieel administrateur

b.zaitar@regiozorgnu.nl

Esther Schouten

HR adviseur

e.schouten@spoedzorgnu.nl

Yvonne Geelen

communicatieadviseur

y.geelen@regiozorgnu.nl

Tina Meijer

informatiemanager

t.meijer@regiozorgnu.nl

Raad van Commissarissen

De Raad van Commissarissen (RvC) houdt toezicht op RegiozorgNu. De RvC is op verschillende niveaus actief: als toezichthouder, werkgever, adviseur, team en als verantwoordelijke voor de bv RegiozorgNU.

Leden Raad

Bas Rikken, voorzitter
Leo Boom, commissaris
Marlies Wolberink-Kruger, commissaris