Organisatie

We hebben onze organisatie zo ingericht dat we u effectief kunnen ondersteunen. Ons team is klein en staat u graag te woord. Samen werken we hard aan goed afgestemde zorg voor alle patiënten met een chronische ziekte.

Onze visie

We ondersteunen als een regieorganisatie de wijken en de regio bij de integrale zorg. Innovatie is de motor voor samenwerking – en samenwerking is de brug naar de toekomst. Ons resultaat is hoogwaardige en betaalbare zorg, dicht in de buurt van de patiënt, met alle mogelijkheden om de eigen zorg te managen.

Onze missie

Wij versterken de kwaliteit van de keten vanuit onze positie als dé regionale platformorganisatie voor de integrale zorg voor chronisch zieken in de regio Noordwest-Utrecht.

Bekijk hier ons laatste jaarverslag.

Ons team

Helga Koelemij

interim directeur

h.koelemij@regiozorgnu.nl

Marian Verkerk

kwaliteitsmanager

m.verkerk@regiozorgnu.nl

Natasja Koop

directie assistent

n.koop@regiozorgnu.nl

Bochra Zaitar

financieel administrateur

b.zaitar@regiozorgnu.nl

Daphne Woortman

communicatie (ZZP)

d.woortman@regiozorgnu.nl

Monique Bakker

praktijkconsulent

m.bakker@regiozorgnu.nl

Chellie Heijmans

praktijkconsulent

c.heijmans@regiozorgnu.nl

Onze raad van commissarissen

In ons organisatiemodel hebben we gekozen voor een raad van commissarissen als professioneel toezichthouder. Zij zijn op verschillende niveaus actief: als toezichthouder, werkgever, adviseur, team en als verantwoordelijke voor de bv RegiozorgNU.

Sieb Hagoort

Voorzitter

Joop Raams

Commissaris