Wij helpen inwoners en zorgverleners in de regio Noordwest-Utrecht samen te werken aan een betere gezondheid.

Onze visie

Wij streven naar kwalitatief hoogwaardige en betaalbare zorg, dichtbij de patiënt en met optimale mogelijkheden voor eigen regie en verantwoordelijkheid. Dit doen wij door de zorgverleners optimaal te faciliteren en door de patiënt centraal te stellen. We focussen daarbij niet alleen op ziekte en zorg maar ook op gezondheid en gedrag.

Ons team

We hebben onze organisatie zo ingericht dat we u effectief kunnen ondersteunen. Ons team is klein en staat u graag te woord.

Sam Siemssen

algemeen directeur

s.siemssen@regiozorgnu.nl

Kristel van Asselt

medisch directeur

k.vanasselt@regiozorgnu.nl

Elvira Boom

directiesecretaresse

e.boom@regiozorgnu.nl

Marian Verkerk

kwaliteitsmanager

m.verkerk@regiozorgnu.nl

Bochra Zaitar

financieel administrateur

b.zaitar@regiozorgnu.nl

Glenn Dijkers

manager Finance & Control

g.dijkers@spoedzorgnu.nl

Mounir Lemouh

assistent controller

m.lemouh@spoedzorgnu.nl

Esther Schouten

HR adviseur

e.schouten@spoedzorgnu.nl

Yvonne Geelen

communicatieadviseur

y.geelen@regiozorgnu.nl

Daphne Woortman

coördinator scholing

d.woortman@regiozorgnu.nl

Monique Bakker

praktijkconsulent

m.bakker@regiozorgnu.nl

Chellie Heijmans

praktijkconsulent

c.heijmans@regiozorgnu.nl

Danita van der Linden

projectleider GLI

d.vanderlinden@regiozorgnu.nl

Tesse Zwijnenburg

junior projectleider

t.zwijnenburg@regiozorgnu.nl

Emma Smeets

bestuurssecretaris

e.smeets@regiozorgnu.nl

Eva Baas

bestuurssecretaris a.i.

e.baas@regiozorgnu.nl

Ella Benedictus

programmaleider zorgvernieuwing

e.benedictus@regiozorgnu.nl

Suzan Knikkink

kwartiermaker wijkmanagement

s.knikkink@regiozorgnu.nl

Raad van Commissarissen

De Raad van Commissarissen (RvC) houdt toezicht op RegiozorgNu. De RvC is op verschillende niveaus actief: als toezichthouder, werkgever, adviseur, team en als verantwoordelijke voor de bv RegiozorgNU.

Sieb Hagoort

Voorzitter

Leo Boom

Commissaris

ZorgNU

RegiozorgNU komt voort uit een organisatie van huisartsen uit de regio Noordwest-Utrecht, de coöperatie ZorgNU. Deze coöperatie is eigenaar van RegiozorgNU bv.
Meer informatie over ZorgNU