Organisatie

We hebben onze organisatie zo ingericht dat we u effectief kunnen ondersteunen. Ons team is klein en staat u graag te woord. Samen werken we hard aan goed afgestemde zorg voor alle patiënten met een chronische ziekte.

Onze visie

We ondersteunen als een regieorganisatie de wijken en de regio bij de integrale zorg. Innovatie is de motor voor samenwerking – en samenwerking is de brug naar de toekomst. Ons resultaat is hoogwaardige en betaalbare zorg, dicht in de buurt van de patiënt, met alle mogelijkheden om de eigen zorg te managen.

Onze missie

Wij versterken de kwaliteit van de keten vanuit onze positie als dé regionale platformorganisatie voor de integrale zorg voor chronisch zieken in de regio Noordwest-Utrecht.

Bekijk hier ons laatste jaarverslag.
Bekijk hier ons regioplan.

Ons team

Sam Siemssen

algemeen directeur

s.siemssen@regiozorgnu.nl

Kristel van Asselt

medisch directeur

k.vanasselt@regiozorgnu.nl

Elvira Boom

directiesecretaresse

e.boom@regiozorgnu.nl

Marian Verkerk

kwaliteitsmanager

m.verkerk@regiozorgnu.nl

Bochra Zaitar

financieel administrateur

b.zaitar@regiozorgnu.nl

Glenn Dijkers

manager Finance & Control

g.dijkers@spoedzorgnu.nl

Esther Schouten

HR adviseur

e.schouten@regiozorgnu.nl

Daphne Woortman

communicatie

d.woortman@regiozorgnu.nl

Monique Bakker

praktijkconsulent

m.bakker@regiozorgnu.nl

Chellie Heijmans

praktijkconsulent

c.heijmans@regiozorgnu.nl

Danita van der Linden

projectleider GLI

d.vanderlinden@regiozorgnu.nl

Tesse Zwijnenburg

junior projectleider

t.zwijnenburg@regiozorgnu.nl

Eva Baas

bestuurssecretaris a.i.

e.baas@regiozorgnu.nl

Ella Benedictus

programmaleider zorgvernieuwing

e.benedictus@regiozorgnu.nl

Suzan Knikkink

kwartiermaker wijkmanagement

s.knikkink@regiozorgnu.nl

Onze raad van commissarissen

In ons organisatiemodel hebben we gekozen voor een raad van commissarissen als professioneel toezichthouder. Zij zijn op verschillende niveaus actief: als toezichthouder, werkgever, adviseur, team en als verantwoordelijke voor de bv RegiozorgNU.

Sieb Hagoort

Voorzitter

Leo Boom

Commissaris